Apie mus

VšĮ Nukentėjusiųjų autoįvykiuose fondas yra įkurtas siekiant ginti eismo įvykiuose nukentėjusius žmones ir jų artimuosius atstovaujant juos teismuose, ikiteisminio tyrimo institucijose, draudimo bendrovėse, kurios visais įmanomais būdais vengia išmokėti nukentėjusiems priklausančias žalas. Fondas bendradarbiauja su advokatais, kurie turi ilgametę patirtį tokio pobūdžio bylose ir atstovauja rezonansinį atgarsį turinčiose bylose. Profesionalių Fondo teisininkų dėka, nukentėjusieji autoįvykyje gauna maksimaliai didžiausias draudimo išmokas, kurios bent minimaliai kompensuoja už jų patirtus išgyvenimus.

Jeigu Jūs, Jūsų artimieji, draugai ar kaimynai nukentėjo autoįvykyje, nedelsiant su mumis susisiekite. Įvertinę Jūsų situaciją ir pateiksime Jums patį geriausią problemos sprendimo variantą.

Nukentėjote autoįvykyje?

Skambinti +370 600 86100 arba pildyti užklausą 

Draudimo išmokos

Profesionalių Fondo teisininkų dėka, nukentėjusieji eismo įvykiuose gauna maksimaliai didžiausias draudimo išmokas, kurios bent minimaliai kompensuoja už jų patirtus išgyvenimus.

Bendradarbiaujame

Fondas bendradarbiauja su advokatais, kurie turi ilgametę patirtį tokio pobūdžio bylose ir atstovauja rezonansinį atgarsį turinčiose bylose.

Kodėl mes?

Jeigu Jūs, Jūsų artimieji, draugai ar kaimynai nukentėjo eismo įvykyje, nedelsiant su mumis susisiekite. Įvertinę Jūsų situaciją ir pateiksime Jums patį geriausią problemos sprendimo variantą.